Волинські чиновники планують економити на людях, а не на собі

Зображення з сайту caricatura.ru

Зображення з сайту caricatura.ru

У Волинській облдержадміністрації діє два центри роботи з людьми, а це - невмотивовані фінансові витрати.

Відповідно, депутати облради попросили голову ОДА Григорія Пустовіта вивчити це питання, повідомляють «Волинські новини».

Депутати облради наголосили, що з обласного бюджету передбачають кошти на утримання контактного центру, який опрацював торік більше 2 тисяч звернень, однак  при ОДА діє й відділ звернення громадян.

Зваживши на позицію Уряду України, яка передбачає максимальну економію коштів, депутати підтримали звернення до голови облдержадміністрації.

Водночас додамо, що замість того, щоб зекономити на собі, волинські чиновники натомість ще й збільшили собі фінансування відносно минулого року.

Так, на Волині утримання владної вертикалі державних адміністрацій у 2013 році загалом коштувало майже 94 мільйони гривень. Зокрема, видатки на утримання облдержадміністрації становили майже 27,4 мільйона гривень, волинських райдержадміністрацій - майже 66,6 мільйона гривень, у тому числі 22,7 мільйона склали витрати на апарат адміністрацій.

Цього року обсяг видатків на утримання чиновників на Волині збільшиться приблизно на 16,5 мільйона гривень - у держбюджеті-2014 на здійснення виконавчої влади в регіоні передбачено 110,5 мільйона гривень.