В Житомирі почала роботу люстраційна комісія

Люстрація Житомир 380Демократичний Альянс разом з житомирянами створили люстраційну комісію, аби в майбутньому не допустити дискредитованих чиновників до влади. 

Дуже добре, що значна частина активних житомирян відгукнулась на нашу ініціативу і готова контролювати чиновників. Саме від цього громадського контролю залежить, чи використаємо ми свій шанс на зміну системи. Процес люстрації є ключовим етапом на цьому шляху”, - коментує гоова обласної організації партії Демократичний Альянс Дмитро ТКАЧУК.


Під час обговорення було створено одинадцять основних комітетів. Серед них спільним рішенням було проголошено пріоритетним силовий. На обговорення зібралися люди з різних галузей знань, тому кожен мав змогу долучитися до того люстраційного комітету, де його знання будуть найефективніші.

Наразі перелік комітетів вже сформовано, але їх склад є відкритим для бажаючих долучитись. Закликаємо житомирян активніше включатися в роботу люстраційної комісії як у якості члена комітету, так і висвітлючи інформацію про потенційних субєктів люстрації ”, - повідомляє Дмитро ТКАЧУК.

lust 1

Загалом люстраційний комітет буде працювати кожного дня. Тому кожний, хто хоче долучитися до роботи або ж має кандидатуру для люстрації може звертатися в 111 кабінет Житомирської ОДА з 9:00 до 13:00 години включно.