У Черкасах чиновниця за 3 тис грн обіцяла не перешкоджати в оформленні дозвільних документів

http://procherk.info

http://procherk.info

Під час отримання трьох тисяч гривень неправомірної вигоди затримали співробітника Департаменту екологiї та природних ресурсiв Черкаської обласної державної адміністрації. Посадовець вимагала хабар за неперешкоджання в оформленні дозвільних документів, повідомляє Прочерк.

Міліціонери затримали жінку-посадовця в своєму службовому кабінеті під час отримання хабаря. Грошові кошти отримані як неправомірна вигода вилучено та долучено до матеріалів слідства.

Наразі слідчим управління УМВС України в Черкаській області проводиться розслідування по кримінальному провадженню відкритому за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної винагороди службовою особою, поєднане з вимаганням).

Зловмисниці оголошено про підозру. За скоєння такого кримінального правопорушення передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі спеціальною конфіскацією, інформують у прес-службі обласної міліції.