Transparency International пропонує новій владі антикорупційну стратегію на 2014-2017 роки

lb.ua

lb.ua

Представництво міжнародної антикорупційної неурядової організації Transparency International в Україні пропонує владі прийняти антикорупційну стратегію на 2014-2017 роки, повідомляється на сайті організації.

«Національна антикорупційна стратегія на 2011-2015 роки, затверджена указом президента України в жовтні 2011 року, показала свою повну недієздатність як така, не відповідає міжнародним стандартам і не є ефективним інструментом антикорупційної політики», - йдеться в повідомленні Transparency International.

У зв'язку з цим організація наполягає на необхідно якомога швидше прийняти нові принципи державної антикорупційної політики та визначити першочергові заходи з протидії корупції.

Крім того, вважають в організації, антикорупційна стратегія повинна бути прийнята у формі закону, оскільки в цьому випадку буде мати обов'язковий характер для всіх органів влади.

Як повідомляв «Ракурс», Україна в 2013 році зберегла за собою 144-е з 177 місць у рейтингу країн за індексом сприйняття корупції (Corruption Perceptions Index), складеному Transparency International. Це найгірший показник серед країн Європи.