Черкаська Самооборона вполювала браконьєрів

Архівне фото з сайту main.golovrubvod.kiev.ua

Архівне фото з сайту main.golovrubvod.kiev.ua

Щоб подолати браконьєрство, черкащани звернулися до місцевої Самооборони.

Днями її представники затримали браконьєрів, які виловили у Дніпрі на 7 тисяч гривень риби.

Про те, що у Липівському заказнику, де збирається велика кількість риби на зимівлю, браконьєри незаконно виловлюють рибу, Самооборону повідомили жителі обласного центру.

Двоє самооборонівців вирушили за вказаною адресою та повідомили про порушення в водну міліцію і працівникам рибінспекції.

Поки останні їхали, представники громадської організації вже на острові затримали двох браконьєрів на гарячому.

Вони саме витрушували зі сіток вилов. Збитки, які порушники завдали державі, сягають 7000 гривень.

«Спільно з працівниками водної міліції та рибінспекції ми склали акт про зафіксоване порушення , вилучили сітки і рибу і передали браконьєрів у руки міліції, - розповідають активісти Самооборони Олександр та Сергій. - Ми вдячні небайдужим черкащанам, які повідомляють нам про такі порушення, і готові не тільки реагувати на них, а й допомагати державним органам затримувати порушників».

Трохи більше місяця тому, у цьому ж заказникові працівники лінійного відділення в річковому порту міста під час рейду затримали групу громадян, які за допомогою заборонених знарядь лову, незаконно ловили рибу. Сума збитків вчинених діями браконьєрів, тоді склала 18 тисяч гривень, - інформує СЗГ УМВС України в Черкаській області.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає штраф до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до 3 років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.