Литва оголосила Януковича і ще 17 чиновників персонами нон грата

galnet.org

galnet.org

Литва вирішила оголосити персонами нон грата ряд колишніх українських чиновників. Про це повідомляється на сайті МЗС республіки. У “чорний список”, за даними відомства, включені 18 осіб, підозрюваних у порушенні прав людини і “невиправданому застосуванні сили проти мирних демонстрантів”, повідомляє Lenta.ru.

Глава МЗС Лінас Лінкявічюс, як передає Delfi.lt, розповів, що до списку включений в тому числі і відсторонений від влади президент Віктор Янукович. Також в'їзд до Литви вирішили заборонити колишнім керівникам силових структур України.

“Чорний список” осіб, щодо яких діятимуть санкції, вже переданий Департаменту міграції.

Раніше стало відомо , що Швейцарія і Австрія вирішили заморозити активи колишніх українських чиновників на своїй території - у разі , якщо такі будуть знайдені. У « чорний список » , оприлюднений швейцарською владою , поряд з Віктором Януковичем були включені колишні представники українського уряду.

Нагадаємо, раніше Швейцарія і Австрія вирішили заморозити активи колишніх українських чиновників на своїй території - у разі, якщо такі будуть знайдені. У “чорний список”, оприлюднений швейцарською владою, поряд з Віктором Януковичем були включені колишні представники українського уряду.