Екс-посадовця Львівської ОДА за хабар посадили на 5 років

http://gazeta.lviv.ua

http://gazeta.lviv.ua

Личаківський районний суд Львова засудив до п'яти років позбавлення волі колишнього заступника керівника управління освіти і науки Львівської ОДА Мирослава Сороку за отримання хабаря, повідомляє Львівська газета.

Як поінформував відділ зв’язків з громадськістю міліції Львівщини, у лютому 2012 року працівники управління з боротьби з організованою злочинністю ГУ МВС у Львівській області викрили державного службовця, який отримав хабар у сумі 1 тис. євро та 6 тис. грн. Чоловік вимагав гроші від мешканця області.

Начальник УБОЗу на Львівщині Василь Телиця повідомив, що засуджений вимагав хабар за сприяння у вирішенні питання оренди майна та виділення житла у відомчому гуртожитку одного із навчальних закладів Львова.

Правоохоронці затримали держслужбовця в момент отримання готівки. За цим фактом було відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) ККУ.

Личаківський райсуд Львова визнав його винуватим і призначив йому покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі та без права обіймати керівні посади в органах державної влади чи місцевого самоврядування на термін три роки.

М. Сороку затримали на хабарі 16 лютого 2012 року, а вже у квітні цього ж року справу передали до суду.