Журналіст оприлюдинв список гостей Януковича в дні, коли вбивали людей

фото з Facebook Мустафи Найєма

фото з Facebook Мустафи Найєма

Напередодні загострення протистояння між силовиками та протестувальниками у Києві до екс-президента Віктора Януковича приходили голова та заступник голови Адміністрації президента Андрій Клюєв та Андрій Портнов, а також лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

Окрім того, за даними журналіста Мустафи Найєма, 17 лютого до Януковича приходили народні депутати від Партії регіонів Борис Колесніков та Вадим Новінський, екс-спікер парламенту Володимир Рибак, лідер Компартії Петро Симоненко.

18 та 19 лютого, коли силовики буквально десятками вбивали мітингувальників, на прийомі у екс-президента побували тодійшній в.о. прем'єра Сергій Арбузов, екс-глава Ради міністрів Криму Анатолій Могильов, Клюєв, радниця Ганна Герман, тодішній заступник голови АП Юрій Чмирь, депутат "Батьківщини" Олександр Турчинов, Новинський, екс-глава МОЗ Раїса Богатирьова, командувач внутрішніх військ Станіслав Шуляк, начальник Держохорони Сергій Кулик.

Тоді ж Януковичу телефонували із США.

20 лютого, напередодні підписання угоди про врегулювання кризи до четвертого президента ходили лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош, екс-глава МЗС Леонід Кожара, Герман та Чмирь.

Українська правда