Якщо онкохворий доведе, що давав лікарю хабар, йому повернуть гроші

Фото з сайту chash24.blogspot.com

Фото з сайту chash24.blogspot.com

При доведеному факті отримання хабаря лікарем львівського онкоцентру пацієнту повернуть гроші та  приймуть відповідні рішення.

Про це заявив лікар Львівського державного онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру Ігор Ковальчук, повідомляють «Варіанти».

Таку ініціативу Ковальчук виявив після дискусії на засіданні комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту Львівської обласної ради.

«Пан Ковальчук в присутності членів профільної комісії, ЗМІ запевнив усіх що в разі підтвердження факту про отримання лікарем онкоцентру хабаря, будуть прийняті відповідні рішення і повернуті кошти тим хворим, які лікувалися, і з різних на то мотивів та причин змушені були віддячити лікареві», - повідомила депутат Львівської обласної ради Ганна Костюк.

Додамо, що на своїй сторінці у Фейсбук депутатка попросила ЗМІ та активістів соціальних мереж стати партнерами у цій ініціативі, поки головний онколог Львівщини готовий повертати гроші.

«Інформацію щодо вищезазначених фактів прошу надсилати через повідомлення у Фейсбук або інший прийнятний спосіб. Про механізм реалізації цієї ініціативи повідомлю додатково», - написала Костюк.

«Усі розуміють що наша безкоштовна медицина є далеко не безкоштовною, щодня ми бачимо банери, скриньки, чуємо оголошення на радіо та телебаченні про збір коштів для людей з онкозахворюваннями. І на жаль, пошук коштів на лікування стає щоденною роботою родини. Потрібно стояти біля церкви, ставити скриньки в магазинах, принижуватися… Сім"ї людини, які отримали вирок з діагнозом онкологія, розуміють, що їх родину найблжчим часом, чекають великі фінансові витрати, і в мене є чимало знайомих, які змушені були продавати автомобіль, будинок, ін., для того щоб, зачепитися, наче за соломину за життя. Добре, коли натрапляють на лікарів, які дійсно допомагають вирішити ці проблеми. Хоча інколи виникають зовсім інші ситуації. Медики «ставлять хрест» і радять рідним готуватись до гіршого, і на жаль, часом такою причиною є відсутність коштів у рідних», - йдеться на сторінці депутатки ЛОР у Фейсбук.