У керівників-поборників забрали центральний ринок в Івано-Франківську

Фото з сайту firtka.if.ua

Фото з сайту firtka.if.ua

На позачерговій сесії Івано-Франківської міськради депутати своїм рішенням розірвали договірні стосунки із власником Центрального продуктового ринку - ТОВ «Торговий сервіс».

Сесія прийняла рішення про скасування оренди і достроково розірвати договір оренди на підсобні приміщення, повідомляє «Правда» 

Депутати зобов’язали ЖЕО №9 прийняти на баланс будівлю критого ринку. Крім цього, сесія прийняла рішення про те, щоб зобов’язати міліцію охороняти приміщення.

Як пояснив міський голова Віктор Анушкевичус, ще з 90-х років ринок відданий був певним структурам в оренду.

«Були намагання міської ради розірвати угоду, але в суді орендодавці відновлювали. Чи зміниться цього разу ситуація – невідомо. Але судів слід очікувати», - сказав мер.

Зазначимо, що перед зібранням позачергової сесії під стіни міськвиконкому вийшли підприємці Центрального продуктового ринку з вимогою розірвати договір оренди з ТОВ «Торговий сервіс», яку представляють два депутати міської ради від Партії регіонів Ігор Дутка та Ігор Халаменда.

Зранку 27 лютого Ігор Халаменда, який також відомий як кримінальний авторитет «Бура», разом із власною охороною напав та жорстоко побив одного із місцевих м’ясників на продуктовому ринку. Ще одному чоловікові розбили голову.

Обурені підприємці продуктового ринку вийшли під стіни обласної облдержадміністрації та вимагали від міліціонерів затримати нападників. Підприємці звинувачували людей у погонах у бездіяльності та потуранні бандитів.

Кілька днів тому підтриємці та продавці Центрального продуктового ринку вийшли на протест проти поборів, які регулярно з них брало керівництво ринку - Дутка та Халаменда. Тоді Дутку затримала міліція спільно із активістами Самооборони. Він зізнався перед натовпом, що вимагав з людей гроші і, впавши на коліна, просив вибачень перед людьми.