Директора державного підприємства підлеглі звинуватили у корупції

Михайло Жуков. Фото з сайту "Волинські новини"

Михайло Жуков. Фото з сайту "Волинські новини"

Працівники державного підприємства «Волиньстандарт метрологія» звинувачують генерального директора у корупційних діях.

За вісім місяців керування Михайло Жуков розвалив роботу підприємства, і як наслідок, знизилась заробітна плата у працівників.

У колективі постійна напруга та невпевненість у завтрашньому дні. Тож працівники вимагають відставки директора, повідомляє ТРК «Аверс» .

Працівники «Волиньстандартметрології» скаржаться. Із приходом нового керівника  їм зменшили оклади та урізали премії. У цей же час заступникам начальника знаходили кошти для заохочень. А ще генеральний директор ввів нові посади.

Начальник метрологічного центру Микола Кучеренко розповів: «Не погодивши з трудовим колективом, ні з профспілкою, ні з ким, де таке бачено: три штатні розписи за місяць?».

Трудовий колектив нарікає, що начальство непрофесійне. За весь час керування не прийнято програми по виходу із кризи. Вона ж, до слова, розпочалась із вересня, тоді як призначили на посаду Михайла Жукова: «Я працюю вже 4-й рік. Я ще такого не бачив, щоб директор, який прийшов вісім місяців тому, ні разу не зібрав нараду із керівниками, ні разу не проаналізував стан фінансово господарської діяльності».

Також начальник метрологічного центру заявив: гендиректор за сертифікацію автомобілів клав гроші собі у кишеню: «Так от, якщо брали раніше 2 тисячі за автомобіль, потім 2,5 - сьогодні вже кажуть беруть 500 доларів, коли в касу підприємства поступає всього навсього 92 гривні», - зазначив пан Кучеренко.

Генеральний директор ДП «Волиньстандартметрологія» Михайло Жуков усі звинувачення підлеглих заперечує: «Якщо взяти проаналізувати на сьогоднішній день мені ніхто не дорікне, що я хоч одну копійочку з цього підприємства взяв».

А скорочені ставки фахівцям це - компроміс між звільненням і збереженим робочим місцем: «Дійсно люди пішли на зустріч, були написані заяви, і люди працювали якби на півставки», - зазначив він.

Вислухавши усі аргументи, врешті трудовий колектив одноголосно висловив недовіру діючому керівництву. Також працівники планують звернутись до правоохоронних органів, аби останні перевірили діяльність генерального директора та його заступників. Сам же Михайло Жуков написав заяву на звільнення.

При цьому варто згадати, як у вересні минулого року вже колишній губернатор Волині Борис Клімчук радісно представляв новому колективу Михайла Жукова на посаді директора ДП «Волиньстандартметрологія.

Тоді перед Жуковим Клімчук поставив одне завдання – «повернути цю контору в стан, в якому вона була до Віктора Івановича» (йдеться про попереднього директора Віктора Івановича Зайця).

«Він покинув наші ряди стрункі, не прижився, не з того почав і тим і закінчив. Скатертиною йому дорога до Києва назад… Три роки було все нормально, а потім почалося те, що почалося... Показати скарги від бізнесменів? Ось такі папки: побори, розводи, страхування у тих фірмах, на які вказувалося пальцем. Не дай вам Боже, дожити до такого самого», - попереджав Клімчук.