ФОТО
| |

Антикорупційний комітет збирає факти рейдерського захоплення бізнесу при Януковичу

tomakovka-just.at.ua

tomakovka-just.at.ua

Комітет Верховної Ради з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики розпочинає збір інформації про факти рейдерського захоплення бізнесу в період президентства Віктора Януковича. Про це заявила голова комітету, народний депутат від “Батьківщини” Олександра Кужель, повідомили УНІАН у прес-службі «Батьківщини».

“Разом з головою Антикорупційного бюро Тетяною Чорновол ми оголосимо про початок акції”, – сказала Кужель.

“Надсилайте нам всю інформацію про те, у кого з 2010 року було рейдерське захоплення бізнесу, незалежно від того, чи це було невелике кафе, заправка, кіоск, завод ювелірний”, – наголосила вона.

За словами народного депутата, “людям давали день, три дні, аби переписати бізнес на інші імена”.

“Хочу нагадати вислів Макіавеллі: “Я готовий пробачити смерть батька, але нікому не пробачу, якщо в мене забрали мою власність”, – зазначила вона.

“Я звертаюся до всіх українців: пишіть листи на комітет Верховної Ради щодо підприємництва, давайте таку інформацію. Ми будемо її збирати і передавати в антикорупційне бюро разом із люстраційним для повернення власності. Це дуже важливий початок”, – сказала Кужель.

Доданий до: Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії