Ягодинські митники передали гроші на лікування постраждалим і пішли у відставку

Фото з сайту volynnews.com

Фото з сайту volynnews.com

Керівники Ягодинського пропускного пункту у Волинській області передали до Групи люстрації Самооборони майдану засвідчені фотокопії своїх заяв про звільнення, датовані 24 лютого.

За інформацією сторінки «Люстрація Волині» у Фейсбук, звільнення та переведення попросили керівник митного посту "Ягодин" Міндоходів Дмитро Поліщук, його перший заступник Любов Єленич та заступники Данило Шуба і Віталій Хомутянський, повідомляють «Волинські новини»  .

Керівник групи люстрації Самооборони Майдану Іван Мирка написав, що їм доводиться обробляти шалений потік заяв на звільнення.

«Я ще ніколи не бачив, щоб люди так закладали один одного», - зазначив Іван Мирка.

Водночас митники, які подали заяви на звільнення, передали  19 800 гривень для лікування постраждалих у Києві, зокрема - волинянину Артему Запотоцькому.

«Думаємо, ні у кого немає питань щодо доцільності перебування цих посадовців на посадах. Побоювання людської розправи видали на гора по-своєму, передали гроші. Передали в штаб 19 800 гривень на лікування поранених за волю України на Майдані 2014 року. Дуже дякуємо. Передамо пораненим, в тому числі Запотоцькому Артему. Звичайно, що малувато. Це приблизно стільки коштує життя «Небесної сотні» для пересічного беркутівця. Але ми розуміємо страх перед народним гнівом робить людей співчутливими», - зазначили у волинській Самообороні.

Додамо, що в жовтні минулого року міжнародні експерти підрахували, що через зловживання митників бюджет країни щороку втрачає понад 50 мільярдів гривень .

За їхніми даними, більш як третина бізнесменів вдавалась до корупційних дій для проходження митниці.