На Закарпатті “Український вибір” Медведчука оголошено поза законом

www.svidomo.org

www.svidomo.org

Закарпатська обласна рада заборонила діяльність "Українського вибору" на території області. Відповідне рішення сьогодні на сесії підтримав 71 депутат. Як зазначив за підсумками голосування голова Закарпатської обласної ради Іван Балога, відсьогодні ГО "Український вибір" на Закарпатті - поза законом.

Депутати Закарпатської обласної ради також звернутися до обласних рад України з пропозицією підтримати ініціативу щодо заборони діяльності громадської організації «Український вибір».

Подаємо текст звернення:

«У квітні 2012 року була створена громадська організація «Український вибір» – «дітище» сумнозвісного, зокрема і в Закарпатті, українофоба Віктора Медведчука.

«Сірий кардинал» адміністрації екс-президента Леоніда Кучми, голова партії СДПУ(о), що залишила по собі в історії ганебний слід, послідовний ідеолог федералізації України, входження України в Єдиний економічний простір і Митний союз, один з ініціаторів запровадження другої державної мови – російської, прийняття закону «Про всеукраїнський референдум», автор такого «винаходу», як «темники» для журналістів. Це тільки деякі пункти «послужного списку» Віктора Медведчука.

Вже не виникає сумніву, що «Український вибір» – це розроблений у Кремлі політичний проект, що ставить за мету розколоти Українську державу.

Враховуючи зазначене, просимо підтримати ініціативу щодо заборони діяльності громадської організації «Український вибір».

Мукачево.net, Закарпаття онлайн, Тиждень