Хмельницький «мажор»-убивця намагався отримати другий закордонний паспорт

Фото з сайту ТСН

Фото з сайту ТСН

Про це повідомив брат загиблого Олега Крушельницького Богдан. В державній міграційній службі у Хмельницькій області цю інформацію також підтвердили, повідомляє «ВСІМ».

«На данний момент надійшла достовірна інформація, що Дмитро Червонюк перебував у Києві з метою виготовлення ще одного закордонного паспорта, - каже Богдан Крушельницький. - Суддя у вироку вказала, що необхідно змінити міру запобіжного заходу з утримання під вартою на особисте зобов'язання. В даній ситуації особисте зобов'язання не може сприйматись буквально».

В державній міграційній службі цю інформацію підтвердили.

Як розповів начальник Управління ДМС у Хмельницькій області Олег Паньков, згідно з Законом України, кожній людині можуть видати два паспорти для виїзду за кордон,  але можуть бути обмеження фінансового характеру або наявність на даний час судимості.

«24 лютого до нас звернулися з відділу централізованого оформлення документів № 2 Бортничі міста Київа, щодо погодження на отримання другого закордонного паспорта в терміновому порядку Дмитром Червонюком, мешканцем Хмельницької області, - розповів Олег Паньков. - Нами, у свою чергу, надіслано лист, щодо заборони видачі паспортного документа. Тобто, Дмитро Червонюк у місті Києві закордонного паспорта не отримає».

Як повідомляв «Ні корупції!», сина депутата Хмельницької облради Галини Червонюк та власника Рівненського льонокомбінату Олега Червонюка Дмитра, який вчинив смертельне ДТП, хмельницький суд відпустив просто із зали суду: він отримав чотири роки позбавлення волі із відтермінуванням покарання на один рік та позбавленням права керувати автомобілем на 3 роки.

Після протестів місцевих жителів, які були невдоволені таким вироком, прокуратура заявила, що домагатиметься, аби Дмитрові Червонюку дали реальний термін 7 років позбавлення волі.