Екс-губернатор Львівщини та його заступники переписують майно на підставних осіб

Фото з сайту lvivexpres.com

Фото з сайту lvivexpres.com

Громадськість Львівщини взяла під контроль реєстр нерухомого майна Львівщини, аби упередити перереєстрацію майна високопосадовців Львівщини – голови ЛОДА Сала, його заступників – Сторчила, Губицького та інших – на підставних осіб.

Про це в повідомив Олексій Дегтяренко, голова ГО «Громадський актив Львова», повідомляє DailyLviv .

«Звертаємося до небайдужих реєстраторів, нотаріусів – у випадку звернення до них одіозних посадовців Львівщини повідомляти Народну самооборону, громадський актив Львівщини про бажання чиновників перереєструвати право власності і не дати незаконно набуте майно назавжди вкрасти в територіальної громади Львівщини», - наголосив Олексій Дегтяренко.

Зараз за словами О. Дегтяренка, створена робоча група, яка контролює зміни в реєстрі, що його веде головне управління юстиції Львівської області. «Є вже відомості, що родичі Сала переписують майно на родичів його колишніх заступників з правоохоронних органів»,- повідомив Дегтяренко.

На сайті Львівської обласної облдержадміністрації інформація про відставку Олега Сала з’явилася 23 лютого.

Того ж дня, як повідомляє сайт ЛОДА, заяви про звільнення написали його заступники.

Керівник Львівської області Олег Сало у заяві про відставку поставив дату 21 лютого. Проте, як зазначає ZAXID.NET, достеменно відомо, що заяву на звільнення Олег Сало писав у суботу 22 лютого, коли Віктор Янукович уже втік з Києва. До того ж, він до пізнього вечора суботи безуспішно намагався зв’язатися з головою АП А.Клюєвим.

«В понеділок громадські активісти заявили на прес-конференції про те, що записи в облуправлінні юстиції свідчать, що Сало кілька тижнів тому переписав частину свого майна у Жовківському районі на одного зі своїх колишніх заступників по роботі у міліції. Припускаю, йдеться про нинішнього заступника начальника ГУ МВС у Львівській області Андрія Карпінця. У Сколівському районі у Сала є розкішний відпочинковий комплекс «Золота форель», - пише ZAXID.NET.

Нагадаємо, «Наші гроші.Львів» повідомляли , що розважально-оздоровчий комплекс в Карпатах “Золота форель”, відомий громадськості як бізнес дружини голови Львівської облдержадміністрації Анни Федорець, офіційно належить кумі Олега Сала Ірині Лопатинській.

Сам Сало, ще перебуваючи у кріслі губернатора, відхрестився від бізнесу дружини, сказавши, що нічого про це не знає і ні до чого не причетний.