Черкаського губернатора оголосили в розшук, він переховується

Фото: ЛІГАБізнесІнформ

Фото: ЛІГАБізнесІнформ

Сергія Тулуба підозрюють у привласненні державного майна в особливо великих розмірах.

 Слідчим управлінням прокуратури Черкаської області розслідується кримінальне провадження за фактами заволодіння державними коштами в особливо великих розмірах, за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення державного майна в особливо великих розмірах). Про це повідомляють Факти.

У рамках розслідування зазначеного кримінального провадження прокурором області повідомлено про підозру голови Черкаської обласної державної адміністрації Сергія Тулуба.

Як повідомляє прес-служба Черкаської обласної прокуратури, підозрюваний оголошений у розшук, вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Враховуючи, що Тулуб є депутатом обласної ради, про зазначений факт проінформовано Черкаську обласну раду.

Крім того, прокуратурою області зареєстровано та розслідується кримінальне провадження за фактами зловживання та заволодіння посадовими особами Черкаської облдержадміністрації державними коштами при проведенні тендерних закупівель по будівництву об'єктів соціальної та медичної інфраструктури на загальну суму понад 135 млн.грн.

Зазначимо, що голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб 25 лютого склав свої повноваження.

Про це повідомляє офіційний сайт Черкаської облдержадміністрації, на якому сьогодні оприлюднено заяву Тулуба про складання повноважень. Як ідеться в заяві, він склав свої повноваження голови ОДА «...щоб уникнути подальшого протистояння на Черкащині, розуміючи неминучість і необхідність змін в системі виконавчої влади та місцевого самоврядування».

При цьому Тулуб підкреслив, що залишається членом Партії регіонів.

Джерело: fakty.ictv.ua