Керівник Чопської митниці розкрив корупційні схеми (ВІДЕО)

митниця 300Начальник Чопської митниці Сергій Харченко написав заяву про звільнення, а також розкрив корупційні схеми, які діяли на митниці, інформує Zaholovok  .

Крім того, Сергій Харченко офіційно підтвердив, що є родичем екс-заступника голови Верховної Ради України Ігоря Калєтніка.

Активісти відпустили екс-начальника митниці, оскільки за їх словами, їм було важливо дізнатися про корупційні схеми митниці і хто в них задіяний.

Нагадаємо, що 22 лютого активісти «Правого сектора» в Ужгороді схопили начальника Чопської митниці Сергія Харченка та прив'язали біля Закарпатської обласної державної адміністрації.

 Правий сектор пояснив свою позицію тим, що чоловік у 30 років отримав "у подарунок" митницю і тому має відповісти. Харченка схопили, коли він проходив неподалік будівлі облдержадміністрації.

IMG_8820-56

IMG_8822-10

Додамо, що згідно з офіційною біографією колишнього керівника Чопської митниці Міндоходів, на цю посаду його було призначено 16 вересня 2013 року.

За період роботи в митних органах він неодноразово був заохочений: у 2011 році – відзнакою Державної митної служби України – нагрудним знаком «За боротьбу з контрабандою», у 2012 – достроковим присвоєнням спеціального звання «Радник митної служби 1 рангу» та почесним званням «Заслужений юрист України».


Фото з  сайту zakarpattya.net.ua