Громада міста Сквира піднялась!

Фото: skvira.com

Фото: skvira.com

21 лютого відбулась позачергова сесія Сквирської міської ради, на якій основним питанням було звільнення одіозного – першого заступника Сквирського міського голови, одного з керівників Партії Регіонів в районі, Горбалінського Володимира Миколайовича.

Громада міста звинуватила  пана Горбалінського в неефективному використанні бюджету міста та розкраданні комунального майна.

Раніше "Ні корупції!" писав, як Горбалінський В.М. намагався судитись з газетою «Провінція Пост»тільки за те, що вищезазначена газета надрукувала  виступ активіста, який стосувався певних корупційних та непрозорих  оборудок.

В подальшому було поставлено під сумнів доцільність переплати за продукти харчування, що закуповувались для дитячих садків міста.

 А після того як Горбалінський В.М., приховав інформацію про ціни на деякі товари, роботи та послуги що проводила Міська рада, було виграно Суд, який визнав дії Горбалінського В.М. – незаконними.

Після цього, за пропозицією громади міста на посаду Першого заступника Сквирського міського голови було призначено активіста місцевого майдану Володимира Добровольського.

А  19 лютого фактично під тиском громадськості Сквирського району Громадська рада при Сквирській РДА прийняла звернення до Президента України В.Ф.Януковича, в якому засудила розстріл мітингуючих на майдані.