За реєстрацію земельних договорів на Черкащині правили у тисячу разів дорожче

Фото: ukrapk.com

Фото: ukrapk.com

На Черкащині керівника територіального підрозділу реєстраційної служби в області упіймали на хабарі.

Як повідомляє прокуратура Черкаської області, чиновник вимагав та отримав від приватного підприємця 40 тис грн. за реєстрацію договорів оренди земельних ділянок.

При тому, що відповідно до чинних тарифів, така процедура коштує усього 32 грн.

Підозрюваного затримали слідчий прокуратури та працівники УСБУ України в Черкаській області під час отримання усієї суми хабаря на робочому місці.

На Черкащині це вже другий з початку року випадок корупції у цій сфері, - зазначає начальник управління прокуратури Черкаської області Андрій Замотайло.

Не минуло й тижня відтоді, як працівники міліції затримали на гарячому в.о. начальника реєстраційної служби Головного управління юстиції у Черкаській області разом зі спільником. Вони вимагали від керівника приватного сільськогосппідприємства 45 тис. гривень за реєстрацію договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

Досудове розслідування триває. Відповідно до ч. 4 ст. 368 КК України, хабарникові світить позбавлення волі від п’яти до десяти років без права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та конфіскація майна.