Народні Віче на Фастівщині Київської області. Від міст до сіл!

Віче у Боровому на Фастівщині. Фото: borova.org

Віче у Боровому на Фастівщині. Фото: borova.org

Ми вже звикли до того, що щонеділі в Києві на Майдані Незалежності опозиційні політики та громадські діячі збирають Народне Віче, під час якого в черговий раз засуджують дії влади, правоохоронних органів та презентують свій черговий «план-дій на тиждень».

Проте не відстають від Києва і районні центри, зокрема Київської області. Так на цих вихідних у місті Фастів пройшло чергове віче, під час якого місцева громада мала можливість висловити різні думки, щодо останніх подій в Україні.

Лунали як радикальні,  так і помірковані виступи, але всі вони зводились до одного – так далі жити не можна!

Тотальна корупція, кумівство та розкрадання державної власності повинно бути припинено.

А винні, зокрема державні чиновники повинні понести суворе покарання. Також лунали заклики до майбутньої нової влади щодо люстрації.

Особливою прикрасою Фастівського майдану став уже відомий всім символ Революції - фортепіано, яке було розмальовано в синьо-жовті кольори державного прапора. Усі бажаючі мали можливість вихлюпнути свої душевні переживання через музичні композиції.

1798857_500557253388300_1823177865_n

Знаковим і визначальним є і той факт, що сільське населення Фастівщини не їде в районний центр, а на місці висловлює свою активну громадянську позицію.

В селищі Борова громада організувала свій майдан і своє Віче, під час якого прийняла резолюцію та відповідні звернення.