Волинські чиновники купують портрети Януковича майже втричі дорожче їх реальної вартості

Фото  із сайту "Четверта влада"

Фото із сайту "Четверта влада"

У середині грудня луцькі активісти винесли із приміщення Волинської обласної ради три портрети президента Віктора Януковича, і це відкрило ще одну сторінку життя волинської влади – витрачання коштів платників податків.

Ціна одного портрета президента – 270 гривень, вразила багатьох волинян, повідомляє  «Четверта влада».

У ЗМІ прозвучало, що активісти винесли із Волиньради три портрети Януковича.

Це підтвердив і депутат Волинської облради Ігор Гузь - активісти винесли портрети із кабінету голови облради, приймальні голови облради та прес-клубу облради.

Однак у відповіді обласної ради на запит «Четвертої влади» чиновники вказали, що придбали два портрети президента у 2012 році у підприємця на прізвище Воронюк.

Вартість одного портрета – 270 гривень.

Portrety_1

 

"Четверта влада" з'ясувала, чи не зависока ціна - 270 гривень - для одного портрета президента.  Однак портретів не виявилось ні в книгарнях, ні в канцелярських крамницях.

Натрапити на них вдалося лише в одному із видавничих домів, що у центрі міста, там запропонували портрет за 50 гривень. Пояснили, що у продажу готових портретів немає, а вони їх виготовлять самі. Тож портрет у рамці середнього розміру коштує 50 гривень – 10 гривень портрет і 40 гривень рамка. Портрет більшого розміру коштуватиме удвічі більше, тобто 100 гривень.

Пошукати портрети президента ми спробували і у найбільш відомих книжкових та канцелярських крамницях міста «Освіта» та «Планета», які розташовані у центрі міста. У «Планеті» відповіли, що таких портретів не мають у продажу і не мали. А в «Освіті» портрети без рамки середнього розміру коштують 3 гривні.

Працівник обласної ради, яка купляла портрети, таку дорогу покупку пояснює оптимальним поєднанням ціни та якості. Олена Мельничук повідомила, що придбала тільки 2 портрети у підприємця, а третій портрет скомпонували із окремої рамки та портрета.

Також варто зазначити, що як тільки євроактивісти винесли портрети із приміщення, чиновники придбали їх знову. І, варто наголосити, що знову за такою ж «оптимальною» ціною – 250 гривень за один екземпляр.

Portrety_2

Додамо, що історія з портретами Януковича в кабінетах Волинської ОДА – це лише маленький відголосок скандалу, що стався три роки тому.

Тоді лісників в обов'язковому порядку змусили накупили портретів президента Януковича на 15 мільйонів гривень.

«А скажіть мені, куди я повішу 70 портретів президента, якщо у мене всього 20 кімнат на все лісництво? В туалет хіба що. Там ще Янукович не висить", - розповідав тоді керівник одного з лісництв.

Фото та зображення із сайту "Четверта влада"