Після скандального ДТП на Волині керівництво району пішло на лікарняні

 

Тарас Войтович. Фото з сайту "Волинські новини"

Тарас Войтович. Фото з сайту "Волинські новини"

Голова Рожищенської РДА Володимир Масалов та його перший заступник голови, син очільника обласної ради Тарас Войтович раптово пішли на лікарняні після ДТП, яке сталося в ніч з 7 на 8 лютого за участю останнього, повідомляє «Вголос» .

Перший заступник голови Рожищенської РДА Тарас Войтович на службовому автомобілі потрапив у ДТП, в’їхавши у припаркований «Мерседес-спрінтер».

З місця події чиновнику вдалося вибратися. Однак міліція і досі не може дали чітку відповідь, як все сталося. Досі не встановлено і винуватця ДТП. Також міліція фактично не займається пошуком свідків справи.

Водночас, як кажуть свідки з місця пригоди, скидалося на те, що чиновник був напідпитку. Однак перевірити цю інформацію в міліції не вдалося.

Два роки тому попередній голова райдержадміністрації Сергій Горбач позбувся займаної посади через скоєння ДТП на службовому авто.

Як уже повідомляв  «Ні корупції!», син голови Волинської облради Володимира Войтовича, перший заступник голови Рожищенської РДА Тарас Войтович у ніч з 7 на 8 лютого, тобто у не службовий час, потрапив у ДТП і розбив службове авто свого шефа – голови РДА .