Держслужбовець “погорів” на хабарі у 120 тисяч

Білоусенко 300Працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Чернігівській області викрили факт одержання неправомірної вигоди державним службовцем в розмірі 120 тисяч гривень.

Про це повідомляє СЗГ УМВС України в Чернігівській області.

В ході досудового розслідування кримінального провадження, відкритого за частиною 4 статті 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди службовою особою), співробітниками Управління боротьби з організованою злочинністю УМВС України в Чернігівській області при одержанні неправомірної вигоди «на гарячому» затримано заступника директора одного з департаментів обласного рівня.

Будучи державним службовцем 4 категорії, він вимагав та одержав неправомірну вигоду в розмірі 120 тисяч гривень від директора приватного підприємства, жительки одного з райцентрів Чернігівщини за сприяння у позитивному вирішені на її користь майнових спорів. Предмет кримінального правопорушення вилучено.

11 лютого 2014 року нечистому на руку державному службовцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 4 ст. 368 КК України.

Таке діяння карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.