У Горлівці паспорт-двійник зробили за $400 хабаря

http://vizantiia.com.ua

http://vizantiia.com.ua

Начальник районного відділу м. Горлівки Головного управління Державної міграційної служби України в Донецькій області за $400 видала новий паспорт людині без перевірки його даних, повідомляє Gorlovka.ua.

Як розповів начальник Центрально-Міського РВ міліції Олександр Будьонний, після появи інформації про можливі правопорушення співробітники міліції отримали в суді узгодження на проведення оперативно-розшукових заходів.

У рамках контролю за вчиненням злочину, передбаченого новим КПК, в паспортний стіл звернулася людина, яка нібито нещодавно звільнилася з місць позбавлення волі з бажанням оформити новий паспорт. Під час бесіди з одним із співробітників була оголошена сума, необхідна для швидкого вирішення питання.

“Через свою халатність співробітники паспортного столу не перевірили дані цієї людини, не подали запити в РАГС, як вимагає законодавство, не підтвердили інформацію про неї у сусідів. У підсумку людина отримала паспорт на П.І.Б., які він вказав і за цим документом-двійником він може оформити закордонний паспорт, кредит у банку тощо”, - зазначив Будьонний.

Після передачі грошей за оформлення паспорта співробітниками ВБЕЗ Центрально- Міського РВ було проведено обшук в кабінеті районного відділу Горлівки Головного управління Державної міграційної служби України в Донецькій області та виявлені 400 доларів.

Відносно начальника паспортного столу вирішується питання про порушення кримінальної справи за ст. 368 ч.2 КК України (одержання неправомірної вигоди ), що передбачає штраф від 17000 до 25500 грн. або арешт на строк від трьох до шести місяців, або позбавлення волі на строк від двох до чотирьох років. Зараз ведеться слідство.