У Чернівцях міліція вивідує інформацію про регіонального координатора ГО “Центр UA”

Вадим Міський. Фото: citizenjournal.info

Вадим Міський. Фото: citizenjournal.info

10 лютого за місцем реєстрації керівника регіональної мережі ГО "Центр UA" в Чернівецькій області Вадима Міського приходив оперуповноважений УДСБЕЗ УМВС в Чернівецькій області і вивідував інформацію про нього і його діяльність.

Як ми вже повідомляли, Міністерство внутрішніх справ проводить кримінальне провадження щодо громадської організації "Центр UA" за статтею про “відмивання коштів, одержаних злочинним шляхом”.

- Наразі я працюю в Києві, і з працівником міліції спілкувався мій батько, - розповідає Вадим Міський. - Міліціонер випитував дані про мене, мою діяльність як суб'єкта підприємницької діяльності та про діяльність ГО "Центр UA". Відомо, що окрім мене, в Чернівцях навідувались ще до двох підрядників Центру.

Також Вадим Міський повідомив, що того ж таки дня в Києві він помітив, як за ним слідували двоє чоловіків. Одного навіть вдалось зафіксувати.

- Вони приходять до всіх, - зауважив Вадим Міський. - Зараз щогодини надходять повідомлення про візити міліції не лишень до співробітників та партнерів, котрі мали із ГО "Центр UA" тривалі господарські чи фінансові стосунки, а навіть до підрядників, які виконали разову роботу - розробку сайту чи друк листівок.

Якби не постійні міжнародні аудити, можна було б засумніватися в фінансовій прозорості ГО "Центр UA". Але позитивні висновки незалежних аудиторів і величезний суспільний вплив організації, де маю честь працювати, не дає режиму жодного шансу.

Нагадаємо, ГО Центр UA є ініціатором/координатором наступних ініціатив: Громадський рух "Чесно", Рух "СТОП ЦЕНЗУРІ!", Кіноальманах Відкритий доступ (який включає скандальну новелу про резиденцію Януковича Межигір'я), youkraine.eu, Партнерства "Новий Громадянин", серії розслідувань про корупцію серед голів міністерств "ЧЕСНО про уряд", а також є представником Коаліції "За чесний референдум" та активним учасником ЄвроМайдану.