На Черкащині чиновниця вимагала 45 тис грн за оренду землі

http://p-p.com.ua

http://p-p.com.ua

В.о. начальника реєстраційної служби Головного управління юстиції у Черкаській області та її спільник вимагали від керівника сільськогосподарського приватного підприємства неправомірну винагороду в сумі 45 000 гривень. Під час передачі першої частини грошових коштів працівники міліції затримали зловмисників на гарячому. Про це повідомляє “Про Головне” з посилання на СЗГ УМВС Українив Черкаській області.

Працівники міліції встановили, що протягом січня-лютого поточного року чиновниця та іі спільник (місцевий житель) вимагали від директора сільськогосподарського приватного підприємства кошти за прийняття пакету документів щодо реєстрації договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення, прискорення їх розгляду, проведення процедури реєстрації та подальшу безперешкодну видачу зареєстрованих документів.

Під час проведення операції зловмисників було затримано в момент передачі першої частини грошових коштів в сумі 6000 гривень.

За даним фактом слідчим управлінням УМВС України в Черкаській області проводиться розслідування кримінального провадження відкритого за ознаками правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 368 Кримінального кодексу України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі спеціальною конфіскацією та з конфіскацією майна.

Зловмисникам оголошено про підозру. Вживаються заходи щодо встановлення та документування додаткових фактів їх протиправної діяльності.