Чиновниці з управління юстиції присудили 17 тис грн штрафу за хабар у дві тис грн

http://myfhology.info

http://myfhology.info

Набув законної сили вирок Прилуцького міськрайонного суду у кримінальному проваджені стосовно головного державного виконавця Прилуцького міськрайонного управління юстиції Головного управління юстиції в Чернігівській області, яка, користуючись своїм службовим становищем, вимагала та одержала 2 тис грн хабаря від місцевого мешканця, повідомляє Чернігівський монітор.

Чиновниці призначено покарання у вигляді штрафу у розмірі 17 тисяч гривень. Також за рішенням суду її позбавлено права обіймати посади, пов’язані з використанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 2 роки.

Встановлено, що до працівниці виконавчої служби звернувся житель м. Прилуки з проханням надати довідку про відсутність заборгованості перед державними фінансовими установами і пообіцяв віддячити за це. Зловживаючи своїм службовим становищем, працівниця відділу ДВС склала відповідний документ, який не відповідав дійсності.

Співробітники СБУ затримали службову особу під час передачі довідки та отримання за неї 2 тисяч гривень.

Розглянувши матеріали кримінального провадження суд визнав державного службовця винною у вчинені кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) та ч.1 ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.