Житомиряни навідались до домівки губернатора і подарували намордник (Відео)

ДемАльянс у Рижука

Житомирські ДемАльянсівці разом з групою автомайданівців навідалися в гості до Сергія Рижука, голови Житомирської обласної адміністрації.

Активісти вирішили навідатися до села Кам’янка та перевірити, як розчищають дорогу за межами міста і заодно з’ясувати умови, в яких живе губернатор  на  зарплату держслужбовця.

На місці збору люди помітили, що за їхніми діями стежать та знімають їх на камеру невідомі чоловіки в машині, активістам довелося викликати міліцію, адже на контакт без неї невідомі не пішли. В Кам’янці на повороті вулиці, що веде до будинку Сергія Рижука, активістів чекав автобус з міліцією, проте ніяких перешкод вони не чинили. Пізніше правоохоронці повідомили, що вони просто проводять “відпрацювання села”, тому тут немає нічого дивного. Сусіди ж губернатора зазначили, що раніше не помічали ніяких відпрацювань.

Перевіряючи стан доріг за межами міста, активісти вирішили провідати і Сергія Рижука, який напередодні “дружно” запросив всіх у гості. Губернатор Житомирщинини пригрозив загризти всіх, хто наважиться тубувати його спокій дома.  На прощання ДемАльянсівці залишили губернатору символічний подарунок – намордник, аби вберегти держслужбовця від необачних дій.

"Будь-яка активна дія влади, що суперечить здоровому глузду, отримує адекватну відповідь громади. Так автомайданівці подарували намордник пану Рижуку, який грозився загризти кожного, хто наважаться вільно пересуватись поряд з його домівкою. Як потім з'ясувалося, "каральні органи держави", ДАІ, почали турбувати автомайданівців. Значить, доведеться і їм вказати на своє місце і обов'язки", - розповідає ДемАльясівець Іван Фурлет.

По дорозі додому активістів місцевого автомайдану зупинили працівники ДАІ з обвинуваченнями, що їхні авто підозрюються у наїзді на пішоходів. Втім, не знайшовши підстав для подальших звинувачень, ДАІшники відпустили водіїв. Ввчері ДАІшники завітали до активістів додому, заявляючи, що у них на машині характерні сліди ДТП, в якій могли постраждати люди.

ДемАльянс у Рижука2

Житомир.info | Новости Житомира