Євромайдан і місцеві бюджети: видужання депутатів чи страх перед громадою?

Зображення з сайту gk-press.if.ua

Зображення з сайту gk-press.if.ua

Особливістю ухвалення цьогорічних місцевих бюджетів є те, що їх приймають ті ж самі депутати, але вже за нових умов.

Євромайдан став точкою неповернення, переломним моментом у свідомості, у ставленні громади до народних обранців і, навпаки, народних обранців – до громади. Депутати  почали відчувати силу і голос спільноти. Якщо раніше вони запросто могли її проігнорувати, то нині або рахуються, або… принаймні, вдають, що рахуються.

Для когось з депутатів ухвалення місцевих бюджетів - це останній шанс поживитися у бездонного «кормящого» корита, бо більше можуть і не переобрати. А для когось – шанс себе зарекомендувати як чесного і надійного.

«Ні корупції!» проаналізував ухвалення кількох місцевих бюджетів західної України. Можна сміливо стверджувати, що громада, яка раніше мовчала і з усім погоджувалася, нині почала активно долучатися до розподілу бюджетних коштів.

Депутати зі скреготом у серцях і з посмішкою на вустах ідуть на поступки, активно розписуючи видатки на вказані громадою статті і паралельно скасовуючи собі надбавки до зарплати і премії.

Проте не всі депутати місцевих рад готові себе обділити.

І про це – далі.

Для керівної в Україні Партії регіонів ухвалення державного і місцевого бюджетів – питання принципове. Це їхня годівниця. Фінансове забезпечення на 2014 рік і розвиток їхніх бізнесів.

Наприкінці січня ще тодішній перший віце-прем’єр-міністр України, а вже нині в. о. прем’єра Сергій Арбузов наполегливо закликав регіони ухвалити місцеві бюджети, щоб «не ризикувати інтересами простих громадян». Останній шанс він дав регіонам – до 3 лютого.

«Жодні політичні протистояння не повинні ставати на заваді інтересам простих громадян. Тому закликаю представників місцевої влади активізувати бюджетний процес, що дозволить забезпечити своєчасні соціальні виплати», – сказав Арбузов.

Водночас, за даними Міністерства фінансів, станом на 3 лютого затверджено 35,6% (4299 бюджетів із 12087) місцевих бюджетів усіх рівнів.

А, скажімо, на цей самий період на Львівщині було затверджено лише 3% бюджетів – з 29 місцевих і районних бюджетів області затвердили лише 16, а також 8 сільських бюджетів від загальної кількості – 731. Таким чином, за словами директора департаменту фінансів Львівської ОДА Олега Демківа, Львівщина увійшла увійшла у п’ятірку регіонів, які відстають у прийнятті бюджетів.

При цьому Народна рада закликала ухвалювати місцеві бюджети лише після широких громадських слухань.

«Розроблені обласними та районними державними адміністраціями та виконкомами міських рад проекти місцевих бюджетів стали наслідком ухвалення у брутальний спосіб закону "Про Державний бюджет України на 2014 рік" у Верховній Раді України. Цей бюджет було сформовано в умовах гострого політичного протистояння в країні, повного колапсу бюджетної системи та краху всіх "реформ" уряду Азарова. Цим бюджетом збільшено фінансування силових органів, уповільнено зростання заробітної плати бюджетників, згорнуто фінансування соціальних програм, доведено до критичної межі обсяг бюджетного дефіциту та державного боргу.

Деклароване Кабінетом Міністрів України збільшення загального ресурсу місцевих бюджетів на 2014 рік у порівнянні з минулим роком на 9,8% або 21,7 млрд. гривень є фікцією, оскільки показники соціально-економічного розвитку України, які враховували при розрахунку показників державного і місцевих бюджетів, не відповідали очікуваним результатам за підсумками року і є необґрунтовано завищеними.
Заплановане в бюджеті підвищення розмірів мінімальної заробітної плати та посадового окладу, так само, як і решта соціально важливих видатків, 2014 року неможливо буде виконати через неможливість виконання дохідної частину бюджету внаслідок необґрунтованого завищення податкової бази. Більше того, значне завищення дохідної частини державного бюджету призведе до того, що місцеві бюджети не зможуть у повному обсязі отримати дотацію вирівнювання з державного бюджету, від якої залежать майже всі місцеві бюджети країни.

Постає питання: яким чином місцева влада збирається виконати заплановане збільшення надходжень до місцевого бюджету, якщо минулого року дохідну частину більшості місцевих бюджетів не виконано, а будь-які передумови для економічного зростання в країні відсутні? Очевидно, що виконання державного та місцевих бюджетів можна буде "забезпечити" лише внаслідок інфляційних процесів, які останні тижні вже мають місце в країні.

У той же час ми маємо розуміти, що неухвалення місцевих бюджетів у регіонах, де більшість в органах місцевого самоврядування складають опозиційні фракції, спровокує численні звинувачення опозиції з боку влади. Такі звинувачення, очевидно, будуть мати форму соціального популізму на кшталт "неможливості виплати заробітної плати бюджетникам та соціальних виплат населенню унаслідок неухвалення місцевих бюджетів", що є відвертою брехнею, але влада посилено буде це поширювати серед населення як правду. Слід зазначити, що фінансові органи та органи скарбниці вже почали тиск на керівників місцевого самоврядування, погрожуючи ненаданням короткотермінових позик місцевим бюджетам у разі неухвалення бюджетів (хоча це і є протизаконним). Наступним кроком, очевидно, буде свідоме блокування скарбницею платежів у районах (містах), де не ухвалено місцеві бюджети.

З метою забезпечення народовладдя в областях, де опозиційній політичні сили мають більшість, а також з метою врахування інтересів територіальних громад, працівників бюджетної галузі, отримувачів соціальних допомог та недопущення виникнення соціальної напруги Народна Рада вважає за необхідне:

1. Ухваленню обласних, міських та районних бюджетів має передувати проведення громадських слухань щодо проекту бюджету, на які мають бути запрошені як представники громадських організацій, так і представники громадян, які перебувають на утриманні бюджету (працівники бюджетних установ, отримувачі соціальних допомог).

2. Депутатам опозиційних фракцій рішення щодо голосування за обласний, міський чи районний бюджет ухвалювати лише на підставі рекомендацій громадських слухань щодо проекту бюджету.

3. Бюджетні сесії у районних та міських радах проводити лише після ухвалення обласних бюджетів та проведення громадських слухань щодо бюджету в містах і районах.

4. Опозиційним фракціям у місцевих радах узгоджувати між собою позицію щодо ухвалення місцевих бюджетів».

А тепер подивимося по регіонах, як депутати виконували настанови Народної ради, як дослухались до голосу громадськості та як демонстрували свою прозорість і чесність.

Ухваленню обласного бюджету Львівщини на 2014 рік передувало громадське обговорення проекту бюджету за участі представників громадських організацій та об'єднань, науковців, спеціалістів органів державної виконавчої влади, депутатів місцевих та обласної рад та керівництва ЛОР.

І саме це обговорення показало неоднозначність хороших намірів авторів того документу. Так, вони хизувалися тим, що цього року в обласному бюджеті передбачена субвенція у сумі 37,2 млн грн на забезпечення учнів 5-11 класів безкоштовними сніданками. За словами директора департаменту фінансів ЛОДА Олега Демківа, це нова стаття видатків у бюджеті. Водночас, за підрахунками голови бюджетної комісії Львівської обласної ради Ярослава Качмарика, згідно з розміром фінансування на безкоштовне харчування одного учня передбачена всього 1 гривня на день.

Із видатків обласного бюджету Львівщини на цей рік представники ВО «Свобода» хочуть забрати видатки, що призначалися на обслуговування губернатора та його апарату. Зокрема, депутат облради Йосиф Ситник пропонує вилучити з обласного кошторису видатки для голови ЛОДА та його апарату: надання одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам області відповідно до їх звернень до голови облдержадміністрації – 500 тис. гривень; проведення протокольних та масових заходів департаменту інформаційних технологій та господарського обслуговування облдержадміністрації – 550,0 тис. гривень; департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації на відзначення у Львівській області свят державного, регіонального, місцевого значення, пам’ятних дат, історичних подій та аналізу суспільно-політичної ситуації в регіоні 900,0 тис. гривень.

За словами Ситника, у державному бюджеті України на 2014 рік на діяльність апарату ЛОДА передбачено 153,85 млн. грн., а це на 24,3 млн. грн., або 18,8 % більше, ніж у 2013 році. Цих грошей цілком вистачить, резюмував депутат, а «вилучені від адміністрації кошти, а це майже 2 млн. грн., варто спрямувати на обласну програму «Діагностика, лікування та реабілітація осіб, які постраждали внаслідок (під час) Революції Гідності, на 2014-2015 роки».

Чи будуть враховані ці зауваження при ухваленні обласного кошторису,  буде видно 11 лютого під час чергової сесії ЛОР.

Ухвалення міського бюджету Львова на 2014 рік відзначилося тим, що депутати на 2,5 мільйони гривень зменшили видатки на апарат управління, а також вилучили пункт про преміювання чиновників.

Натомість депутати Самбірської міської ради Львівщини збільшили депутатський фонд з 3,5 тис.грн до 5 тис. грн., а гроші взяли із статті на утримання працівників ратуші. Правда, якось не пояснили, за що утримуватимуть місцевий орган самоуправління і, чи не почнуть працівники самі собі шукати додаткових джерел фінансування.

«Також депутати дали добро на надбавки та премії меру і його заступникам. Слід сказати, що на ці гроші Тарас Копиляк (міський голова Самбора) перед Великоднем традиційно презентує потребуючим пасхальні кошики з продуктами для освячення. Самбірські бідаки цьогоріч будуть на Паску з яйцями і ковбасою», – пише місцеве видання.

В ухваленому бюджеті Івано-Франківська головним пріоритетом називають дітей. Пообіцяли добудувати ДНЗ по Вовчинецькій, 210 та у селі Вовчинець і продовжити роботу із будівництвом садків у приміських селах. Крім того, пообіцяли виділити більше грошей на спортивні школи та дитячу медицину.

Водночас депутати міськради не підтримали в бюджеті пропозицію прикарпатських підприємців, які готові були на 60% взяти на себе фінансування міських доріг, якими вже просто неможливо пересуватись. Тобто, коли б місто дало 2 млн. грн., то підприємці готові були додати ще 3 млн. грн.

Водночас Прикарпатська обласна рада під тиском громади зобов’язала  облдержадміністрацію профінансувати газопровід Надвірна-Ланчин.
3 лютого ініціативна група мешканців сіл Саджава, Ланчин, Красна та Верхній Майдан взяла участь у засіданні сесії Івано-Франківської обласної ради, яка затверджувала бюджет області на 2014 рік. Прикарпатці вкотре нагадали людям про невиконані обіцянки влади та вимагали завершити будівництво газопроводу Надвірна-Ланчин. Адже у селі Верхній Майдан склалася парадоксальна ситуація – коштами громади споруджено всі вуличні газопроводи довжиною 22 кілометри та підведено дворові вводи і виконано внутрішньо будинкові газопроводи до 336 обійсть. А газ не може потрапити до осель через відсутність газопроводу.

В результаті Прикарпатська обласна рада одноголосно прийняла рішення зобов’язати обласну державну адміністрацію протягом 2014 року профінансувати довгобуд у сумі 3,9 мільйона гривень.

На Волині міський голова Нововолинська Віктор Сапожніков добився, щоб депутати затвердили  йому надбавки та премії до заробітної плати. Відповідно до рішення міської ради, з 1 січня 2014 мер Нововолинська отримуватиме: надбавку за високі досягнення у праці та за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг державного службовця та вислугу років; матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати; щомісячне преміювання, а також преміювання до державних і професійних свят у розмірі не менш як 10 відсотків середньомісячної заробітної плати, визначеному для керівних працівників виконавчого комітету та економії фонду оплати праці; щомісячну надбавку у розмірі 10 відсотків до посадового окладу за роботу з документами, що мають ступінь секретності «таємно»; щомісячну доплату за науковий ступінь кандидата економічних наук у розмірі 5 відсотків посадового окладу.
Також міський голова отримав право встановлювати умови оплати праці заступникам міського голови, секретарю ради та керуючому справами.

Маневицька райрада Волині на позачерговій сесії не ухвалила бюджет  району, оскільки його пропонували ухвалити депутати від ПР, а опозиційні депутати були не згодні з документом. Свою позицію вони аргументували тим, що обласний бюджет ще не прийнято. Крім того, у проекті районного бюджету передбачалося виділити субвенцію у розмірі 6,7 мільйона гривень лише на селище Маневичі, тоді як на весь район - нічого.

У Рівному міський бюджет ухвалили без обласного. Перед голосуванням депутати Рівнеради відмовились від своїх благ на благо загальне. 70 тисяч гривень, призначених на фінансування онлайн трансляцій сесії Рівнеради, запропонували направити на заміну вікон у центральній міській лікарні.

Також з фінансування виконкому було знято майже 730 тисяч гривень. А саме, 70 тисяч заощадять на купівлі планшетів для членів виконкому, як це передбачалось зробити, 250 тисяч заберуть із заміни вікон у Рівненському міськвиконкомі, не ремонтуватимуть телефонну мережу в виконкомі та другий поверх. Натомість ці вільні кошти спрямують на ремонт туалетів у центральному парку та дитячих майданчиків. Крім того, 70 тисяч таки направлять на заміну вікон у міській лікарні.

Таким чином, місцеві депутати ніби і йдуть назустріч виборцям при ухваленні місцевих бюджетів. Але кроки ці ще непевні. І більше скидаються не на видужання від корупційної хвороби, а на острах перед громадою, яка довела, що з нею варто рахуватись, інакше вона не пошкодує ні владу, ні опозицію.

І депутати західних областей України знають це чи не найкраще.

Валентина Новицька, «Ні корупції!»