ЄС – не місце для бандитського «общака»!

Посольство Австрії у Києві. Фото: bmeia.gv.at

Посольство Австрії у Києві. Фото: bmeia.gv.at

У вівторок, 11 лютого, представники української інтелігенції – літератори, музиканти, науковці, громадські діячі – проведуть пікет посольств Австрії та Німеччини з вимогою припинити фінансову співпрацю із українськими олігархами та владою.

ЄС – не місце для бандитського «общака».

Як відомо, у банках Австрії та Німеччини представники української бандократії зберігають свої гроші.

Ці гроші використовуються на фінансування «титушок», «беркуту», на терористичні операції проти українського народу.

На жаль, влада цих країн досі ніяк не прореагувала на вимоги українців застосувати економічні санкції проти олігархів та можновладців, які підозрюються у причетності до насильства відносно мирних українських громадян, яке точиться в Україні вже кілька місяців.

Таким чином, на словах вітаючи український європейський вибір, країни ЄС на практиці прикривають українських можновладців, а європейські банки продовжують бути місцем зберігання «общака».
Початок пікету – об 11-00
Адреса: Київ, вул. І.Франка, 33

Сторінка братів Капранових у Фейсбуці

10 лютого ЄС вирішив не вводити санкції проти українських можновладців.
Рада Євросоюзу з закордонних справ вирішила не запроваджувати санкцій проти відповідальних за насильство в Україні. Водночас, міністри закордонних справ країн-членів ЄС погодилися, що асоціація України не має стати остаточною метою для нашої держави на шляху євроінтеграції. Надати чіткіші європейські перспективи для України та інших держав Східного партнерства раніше закликали міністри закордонних справ Литви та Польщі Лінас Лінкявічус та Радослав Сікорський.