Через загрозу арешту Назар Держило виїхав з України

фото gtamania.ru

фото gtamania.ru

Сьогодні, 9 лютого, близько 01.00, 15-річний Назар Держило, який постраждав від вибуху в Будинку профспілок у Києві, у супроводі народних депутатів та медиків виїхав з України та продовжить лікування у Військовому госпіталі м. Вроцлав у Польщі.

Як розповів в коментарі Гал-інфо депутат Львівської міської ради Маркіян Лопачак, постраждалого вивезли з України для того, щоб убезпечити від можливих переслідувань.

За словами депутата, існувала реальна загроза арешту Назара Держила.

«Хлопець перебуває у вкрай важкому стані. Для того, щоб убезпечити його від можливих провокацій та маніпуляцій та забезпечити спокійне лікування, його передали під опіку польських медиків», - розповів Лопачак.

До кордону його супроводжували депутати Львівської міської ради Маркіян Лопачак та Андрій Рікота. Разом з Назаром кордон перетнули нардепи Юрій Михальчишин та Михайло Хміль.

За словами Маркіяна Лопачака, щоб вберегти Назара та його рідних від можливих провокативних дій, до лікарні приїхали близько десяти автомобілів місцевих активістів.

Перетин кордону відбувся без ексцесів, адже постраждалий перебуває у важкому стані. Кордон Назар перетинав в польському реанімобілі. На території Польщі його зустріли польські медики, які тепер стежитимуть за його станом здоров’я.

Нагадаємо, як раніше повідомляло Гал-інфо, 15-річний Назар Держило перебуває у важкому стані. Лікарі діагностували у нього черепно-мозкову травму, пошкодження лицевого черепу, забій ока (праве око видалене), забій мозку, перелом виличної кістки, відкриту черепно-мозкова травму.

Нагадаємо, що внаслідок вибуху в Будинку профспілок 6 лютого, постраждало двоє львів’ян – 21-річний Роман Дзвінський та 15-річний Назар Держило.

Додамо, що раніше народний депутат Олександр Бригинець на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук написав, що Назар 6 лютого, о 7.00 приїхав до Києва – втік з дому нікого не попередивши, а о 9.00 постраждав від вибуху.