Старший інспектор митного поста «Ковель» постане перед судом

Зображення з сайту p-p.com.ua

Зображення з сайту p-p.com.ua

Прокуратурою Волинської області закінчено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт щодо колишнього старшого інспектора митного поста "Ковель" Ягодинської митниці Міндоходів.

Про це повідомляє прокуратура Волинської області. 

Установлено, що цей інспектор, на підставі поданого йому директором одного із товариств підробленого акту про проведення огляду транспортного засобу, діючи в інтересах товариства, безпідставно підтвердив неправильний код товару та провів незаконне митне оформлення автомобіля, як вантажного, а не вантажопасажирського.

Унаслідок таких дій посадовця товариству було занижено митні платежі, й до Державного бюджету не надійшло понад 64 тис. грн.

Відомості про це було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 364, ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України (зловживання службовим становищем та службова підробка).

Свою вину в скоєному посадовець визнав повністю та у повному обсязі відшкодував заподіяні Державному бюджету збитки.

Додамо, що за перше півріччя 2013 року на антикорупційний сервіс «Пульс» Міністерства доходів і зборів України надійшло 30 скарг на митників «Ягодина».

За інформацією прес-служби відомства, усі звернення громадян, які зателефонували на «Пульс» з повідомленнями про проблеми в обслуговуванні на митниці, зокрема і 5 анонімних дзвінків, після відповідної реєстрації розглянули керівники та фахівці підрозділів Ягодинської митниці Міндоходів. За результатами розгляду – всі проблемні питання були врегульовані, -запевняє рес-служба.