Посадовці зловживали на боротьбі з паводками

Фото: tsn.ua

Фото: tsn.ua

Розпочато розслідування за фактом зловживань посадовців під час проведення протипаводкових робіт на р. Дністер

Про це повідомляє  прокуратура Львівської області.

Зокрема, посадові особи ДП «Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту» підписали документи, в яких були завищені вартість та об’єм виконаних компанією-підрядником руслорегулюючих робіт на р.Дністер у Жидачівському районі на Львівщині.

Таким чином, цій структурі безпідставно та незаконно сплачено майже 200 тис. грн. з державного бюджету за роботи та послуги, які нею фактично не надавались.

З огляду на виявлені обставини, прокуратурою Личаківського району Львова розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 367 КК України, за фактом службової недбалості посадовців згаданого державного підприємства.

Додамо, що у квітні минулого року ДП «Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту» відзвітувала, що в області завершено спорудження 25 об’єктів за інвестиційною програмою протипаводкового захисту, з них 17 введено в експлуатацію. Вісім планують здати протягом трьох місяців.

В результаті виконаних Державним агентством водних ресурсів України робіт вже у 2010-13 рр. були захищені від підтоплення більше 40 населених пунктів.