Стартував престижний міжнародний конкурс для блогерів The Bobs

 

Малюнок: blogs.pravda.com.ua

Малюнок: blogs.pravda.com.ua

5 лютого стартує десятий конкурсу інтернет-активізму The Bobs, який з 2004 року проводить Deutsche Welle.

Блогери, мікроблогери, громадянські журналісти, організатори медіакампаній у соцмережах та інші інтернет-користувачі можуть позмагатися в найбільшому міжнародному конкурсі інтернет-активізму.

Торік українська вперше опинилася серед офіційних мов The Bobs і відразу стала однією з лідерів, продемонструвавши високий рівень інтернет активності в Україні.

Обігнати українських активістів змогли тільки португальці, подавши більш ніж 700 заявок.

Цього року до України особлива увага, зважаючи на роль соціальних медій в суспільно-політичних процесах у країні.
"У цей дуже складний для України час ми б хотіли з допомогою інтернет-користувачів відзначити людей та проекти, які покликані розвивати відкрите й толерантне суспільство", - сказала керівник проекту The Bobs Ґабріель Ґонзалез.
Узяти участь у конкурсі може кожен. Реєстрація з 5 лютого по 5 березня 2014 року на сайті http://thebobs.com/ukrainian/.
Для участі приймаються інтернет-проекти, написані однією з 14 мов The Bobs: українською, англійською, арабською, бенгальською, гінді, індонезійською, іспанською, китайською, німецькою, перською, португальською, російською, турецькою або французькою.
Переможців обиратиме міжнародне журі, а також користувачі шляхом відкритого онлайн-голосування.
Україну в журі представляє телеведуча "5-го каналу" та відома громадська активістка Вікторія Сюмар.
Відкрите онлайн-голосування триватиме з 2 квітня до 7 травня. Списки переможців за версіями журі та користувачів з'являться 7 травня 2014 року на сайті The Bobs. Переможці конкурсу будуть запрошені на церемонію нагородження до Німеччини, яка відбудеться в рамках щорічної медіаконференції Deutsche Welle Global Media Forum у Бонні з 30 червня до 2 липня.
"Багато українців відстоюють демократію та правову державу. Вони роблять це також на інтернет-форумах та в соцмережах. Ми хочемо підтримати цю чудову активність. Тому запрошуємо українців надсилати нам свої пропозиції та коментарі щодо найкращих блогів України. Усе залежить від вашого голосування!", - коментує головний редактор української редакції Deutsche Welle Бернд Йоганн.

Конкурсом The Bobs медіакомпанія Deutsche Welle підтримує розвиток свободи слова в багатьох країнах.