Чиновники Косівського району Прикарпаття розтратили бюджетний мільйон

 

Фото з сайту dailylviv.com

Фото з сайту dailylviv.com

Під час ревізії виконання бюджету Косівського району фахівці Держфінінспекції в Івано-Франківській області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму понад 1,1 млн грн, повідомляють «Паралелі».

Під час контрольного заходу перевірено діяльність Косівської районної ради, Косівської райдержадміністрації, її структурних підрозділів – фінансове управління та відділ освіти – та Виконавчого комітету Кутської селищної ради.

Так, посадові особи відділу освіти та районної ради витратили 526 тис. грн на оплату комунальних послуг, що їх спожили інші юридичні та фізичні особи.

У перевірених установах встановлено зайву виплату працівникам зарплати, оплату товарів і послуг без їх фактичного отримання, переплату підрядникам за ремонтні роботи. Це призвело до зайвого витрачання 261 тис. грн.

Також під час ревізії виявлено, що зведений бюджет району недоотримав майже 200 тис. грн доходів від надання в оренду земельних ділянок.

Окрім того, під час інвентаризації в Косівській райдержадміністрації встановлено нестачу цінностей матеріального резерву на суму понад 40 тис. грн.

За допущені порушення 44 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності. До 3-х установ застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань та зменшення бюджетних призначень.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

Додамо, що упродовж січня – жовтня 2013 року Фахівці Держфінінспекції в Івано-Франківській області забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 30,4 млн грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, організацій та підприємств додатково надійшло 7,9 млн грн. За порушення фінансової дисципліни 755 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 213 – до дисциплінарної та матеріальної, 21 посадову особу звільнено із займаних посад.