Житомирські ДемАльянсівці бойкотували бізнес головного депутата-регіонала

BoikotAnika_1
У неділю 2 лютого активісти Житомирської організації «Демократичного Альянсу» та учасники місцевого Євромайдану бойкотували кафе «Аніка», яке належить голові фракції Партії Регіонів у міській раді Василю Кучику.
Мета акції - поінформувати житомирян про бізнес регіоналів, а також закликати їх виходити з партії кривавого режиму. Протестувальники скандували «Бойкот партії бандитів» та «Банду - геть!», тримали в руках великий банер «Бойкот Партії Регіонів», плакати «Купуєш у регіоналів - годуєш режим», «Регіонал - здавай партквиток і покайся», а також поіменний список депутатів-регіоналів у Житомирській міській раді.
«Всі регіонали, які мають бізнес, більше бояться за свої статки, аніж за щось інше. Саме тому економічний протест чудово вписується в нашу стратегію ненасильницького супротиву режиму. Наразі відповідальність за критичну ситуацію в країні лежить на ПР, і бути в партії влади - означає брати на себе частину цієї відповідальності», - переконаний голова Житомирського осередку ДемАльянсу Дмитро Ткачук.
Протестувальники закликають бойкотувати всі товари та фірми, які належать регіоналам та годують режим Януковича. Напередодні активісти політичної партії  «Демократичний Альянс» разом з житомирянами пікетували банк ПУМБ, що належить Ринату Ахметову, та Всеукраїнський банк розвитку Олександра Януковича.
Повний перелік фірм і товарів, які належать депутатам-регіоналам для ознайомлення можна знайти за посиланням.
BoikotAnika_2 BoikotAnika_3