За зізнання у хабарництві чиновниці замінили реальний термін на умовний

1Дзерджинський районний суд Харкова замінив співробітниці контролюючого органу, викритій у хабарництві, реальний термін на умовний у зв'язку з тим, що вона визнала свою провину. Про це Укрінформу розповіли у прокуратурі міста.

"На початку серпня 2013 року чиновник разом з колегами прийшов з перевіркою до приватного підприємця, який займається продажем дитячих іграшок. Виявивши ряд порушень, вона налякала підприємця великим штрафом. При цьому натякнула, що штрафу можна уникнути за умови оплати 2500 грн. їй на руки. У цьому випадку чиновниця обіцяла виписати порушнику мінімальний штраф у розмірі 1,2-1,4 тис. грн", - зазначили у прокуратурі.

Хабарника "впіймали на гарячому".

"Суд визнав її винною за статтею, пов'язаною з отриманням неправомірної вигоди, поєднаної зі здирством, і засудив до п'ятьох років позбавлення волі. У зв'язку з тим, що чиновниця повністю визнала свою провину, суд звільнив її від відбування покарання з випробувальним терміном на 3 роки. Протягом такого самого терміну хабарнику заборонено обіймати певні посади", - додали у прокуратурі.