Керівництво районної міграційної служби підзаробляло на паспортах

Черкаси ДМС хабар 300Начальника Смілянського райвідділу Державної міграційної служби України у Черкаській області та його заступницю упіймали на хабарі.

За скорочення терміну виготовлення та видачі чотирьох паспортів вони хотіли отримати 4 тисячі 800 гривень, - повідомляє прес-секретар УСБУ області Катерина Дрога.

Керівник служби разом зі своєю заступницею вимагали по 1 тис. 200 грн від родини місцевих мешканців за оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Насправді ж, законодавством визначено сталу вартість - 170 гривень за вказані послуги, які громадяни повинні сплачувати у державну казну.

Як стало відомо з офіційних джерел, розслідування може виявити ще не один такий епізод, – підприємлива пара налагодила схему одержання неправомірної вигоди.

Обох чиновників СБУ області взяла на гарячому у службовому кабінеті під час отримання частини грошей - 1 тис. 600 грн.

За фактом правопорушення відкрито кримінальне провадження. Досудове розслідування триває, вирішується питання про обрання затриманим запобіжного заходу

Як зазначає начальник відділу прокуратури Черкаської області Антон Греков, це другий випадок хабарництва у цьому році. Кількома тижнями раніше був затриманий держслужбовець, який вимагав від підприємця 125 тис. грн. за встановлення кіосків на ринках м.Черкаси. Нині він перебуває під домашнім арештом.