Булатов прибув до Литви на лікування

УНІАН

УНІАН

Один із лідерів Автомайдану Дмитро Булатов прибув на лікування до Вільнюса, повідомляє BBC. По прильоті його одразу доправили в лікарню, повідомляють агенції. Цю інформацію підтвердили також у литовському МЗС. До столиці Литви Булатов прибув із Риги, кули він вилетів 2 лютого увечері із Києва.

Литва була першою державою Європи, яка надала медичну допомогу постраждалим учасникам протестів в Україні і виділила на це 15 тисяч євро. Прийняти на лікування Дмитра Булатова також пропонувала Німеччина.

Нагадаємо, напередодні Шевченківський суд у Києві дозволив Дмитру Булатову виїхати за кордон, про що заявила заступниця генерального прокурора Лілія Фролова. Таке рішення суду отримане за клопотанням Генеральної прокуратури, додала вона.

Раніше МВС оголосила Булатова в розшук за статтею про масові заворушення. Міліція також розслідує справу про його викрадення та побиття. Виїзд Дмитра Булатова за кордон став можливим завдяки допомозі політиків і дипломатів із США та Європейського Союзу.

Активіст зник увечері 22 січня. Він є одним з головних організаторів і учасників патрулів Автомайдану, які супроводжують демонстрації Євромайдану, що тривають з 21 листопада 2013 року. Дмитро Булатов знайшовся увечері 30 січня в одному із сіл поблизу Києва. Він розповів, що впродовж тижня його катували невідомі.