На Львівщині заступник мера може отримати по два роки ув’язнення за кожну тисячу хабаря

 

Фото з сайту zhitomirtown.wordpress.com

Фото з сайту zhitomirtown.wordpress.com

Справу заступника мера одного з міст Львівщини, який підозрюється у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди, передано до суду.

Про це повідомляє прокуратура Львівської області.

Досудовим розслідуванням з’ясовано, що цей посадовець органу місцевого самоврядування, використовуючи надану владу та службове становище усупереч інтересам служби, з корисливих мотивів у листопаді-грудні 2013 року вимагав та одержав від особи 5 тис. грн. за сприяння у наданні дозволу на встановлення терміналів для поповнення мобільного зв’язку.

На даний час прокуратурою Львівської області досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч.4 ст.368 КК України (отримання неправомірної вигоди посадовою особою) завершено, а обвинувальний акт стосовно заступника міського голови скеровано до суду. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Тобто, за кожну тисячу хабаря посадовець може отримати по два роки ув’язнення.

На даний час посадовця відсторонено від посади, а на майно, вартістю понад 350 тисяч гривень накладено арешт.

Як з’ясував «Ні корупції!», мова йде про заступника міського голови Жовкви. Йому 44 роки. Затримали чиновника на початку грудня працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю Головного управління МВСУкраїни у Львівській області.