Викрито депутата-корупціонера на Чернігівщині

Фото Ігора Волосянкіна

Фото Ігора Волосянкіна

Працівниками Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС в Чернігівській області викрито факт адміністративного корупційного правопорушення з боку депутата Ніжинської міської ради Чернігівської області.

Так, депутат не доповів раді про виникнення конфлікту інтересів в його діяльності, а саме: будучи одноосібним засновником приватного підприємства, на депутатській комісії та сесії Ніжинської міської ради він пролобіював та проголосував за виділення 60 тисяч гривень з місцевого бюджету для свого приватного підприємства.

1655365_655079164550943_867971448_n

Протягом 2013 року загальна сума,яка була виділена на дане підприємство майже 190 тисяч. Так депутат Юрій Хоменко (ВО "Батьківщина") користуючись своїми повноваження впливав на колег депутатів з метою виділення коштів на своє підприємство "Редакція газети "Ніжин-інфо".

Відповідно до частини 1 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів) працівниками УБОЗ УМВС України в Чернігівській області складено протокол про адміністративне корупційне правопорушення, який направлений на розгляд до Ніжинського міжрайонного суду Чернігівської області.

Якщо депутата визнають винним, то відповідно до статті 5 Закону України “Про місцеве самоврядування”, він достроково припиняє свої повноваження навіть без рішення ради, на підставі рішення суду, або за вимоги прокурора.

Також закон передбачає накладення штрафу від десяти до ста п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.