Тарас Чорновіл бачить підстави для Гаазького трибуналу для української влади

Тарас Чорновіл Фото: Андрій Товстиженко, ZN.UA

Тарас Чорновіл
Фото: Андрій Товстиженко, ZN.UA

Події в Україні, зокрема, факти злочину проти людяності, можуть стати предметом розгляду на Генеральній асамблеї ООН і підставою для звернення до Гаазького трибуналу, вважає політичний експерт, народний депутат Верховної Ради попередніх скликань Тарас Чорновіл.

"В Україні є завершений склад злочину для розгляду на Генасамблеї ООН, а саме - тортури і ведення державою терору. В Україні є закінчений склад злочину, якого достатньо для звернення до Гаазького трибуналу", - заявив Чорновіл під час онлайн-конференції.

За його словами, навіть початок розгляду даних фактів на Генасамблеї ООН і звернення до Гаазького трибуналу "тягне за собою деякі негласні речі, про які всі забувають": конфіскація або арешт майна, обмеження пересування осіб, які причетні до фінансування злочинів проти людяності".

На його думку, представники опозиції не повинні проводити жодних переговорів з Віктором Януковичем.

"Виправити цю людину і зробити щось, щоб він працював цивілізовано, навіть теоретично неможливо. Він не збирається завершувати переговори поступками... У нього є завдання затягнути час, всіх пересварити... Підтягнути спецназ... і забезпечити розгін Майдану", - переконаний Чорновіл.

 За матеріалами: Інтерфакс-Україна