Львівська і Прикарпатська обласні прокуратури закрили всі справи, пов’язані із масовими акціями протесту

zaborona_zibrannya

У зв’язку із набранням чинності Закону України «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань» процесуальними керівниками органів прокуратури Львівської області прийнято рішення про закриття 6 кримінальних проваджень, повідомляє прес-служба Львівської обласної прокуратури.

«До суду скеровано клопотання про звільнення осіб від кримінальної відповідальності, у провадженнях, що пов’язані з масовими акціями протесту, які розпочалися 21 листопада по 26 грудня 2013 року», - йдеться у повідомленні.

Прес-служба Івано-Франківської обласної також повідомила, що прикарпатською прокуратурою забезпечено виконання в повному обсязі Закону України «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань».

«Процесуальними керівниками прийнято рішення про закриття 2 кримінальних проваджень. До суду скеровано клопотання про звільнення від кримінальної відповідальностіп’яти осіб у провадженнях, що пов’язані з масовими акціями протесту, які розпочалися 21 листопада по 26 грудня 2013 року», - повідомили в прокуратурі.