Прокуратура Львова розслідує зловживання службовим становищем посадовців мерії

Фото з сайту kiyany.obozrevatel.com

Фото з сайту kiyany.obozrevatel.com

Як встановлено перевіркою, комерційній структурі у вересні 2013 року, на підставі сесії Львівської міської ради, було надано в оренду окремі елементи благоустрою на ділянці по вул. Чернівецькій, площею 319,4 кв. м, для розміщення 11 зблокованих МАФів.

Про це повідомляє прокуратура міста Львова.

У подальшому згаданим підприємством було подано в ЛМР підроблені документи про погодження Державтоінспекцією схеми розміщення тимчасових споруд.

Відтак, замість встановлення МАФів, самовільно розпочато повноцінне капітальне будівництво із облаштуванням фундаменту. При цьому, фактично захоплено більшу від наданої в оренду територію.

Водночас, попри такі обставини, посадові особи управління комунальної власності ЛМР, діючи в інтересах підприємства-забудовника, не припинили з ним договірних відносин.

Зважаючи на це, 20 січня прокуратурою Львова розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем посадовцями мерії (ч. 1 ст. 364 КК України). Дії службових осіб підприємства-забудовника кваліфіковано за ч. 1 ст. 366 КК України – підробка офіційних документів.

Також прокуратурою Львова до господарського суду Львівської області готується позов з вимогою розірвати згаданий договір оренди та демонтувати незаконно встановлені конструкції на вул.Чернівецькій.

Як уже повідомляв «Ні корупції!»,  торік у Львові за результатами перевірок, проведених в порядку нагляду за додержанням законодавства органами влади, місцевого самоврядування та контролю, притягнуто до відповідальності 601 посадовця.