Яценюк вимагає, щоб Ігоря Луценка шукали Генпрокуратура та СБУ

Ігор Луценко. Фото: svidomo.org

Ігор Луценко. Фото: svidomo.org

Голова Політради ВО "Батьківщина" Арсеній Яценюк звернувся до керівників Генпрокуратури та Служби безпеки України з вимогою терміново розслідувати факт зникнення громадського активіста, члена ВО "Майдан" Ігоря Луценка.

Арсеній Яценюк вимагає забезпечити оперативний розшук Ігоря Луценка із залученням відповідних органів.

Він не бачить сенсу звертатися до керівника МВС, тому що сьогодні саме під його патронатом орудують у столиці ці банди «тітушок».

Арсеній Яценюк заявив, що опозиція власними силами буде розшукувати Ігоря Луценка.

Він також закликав лідерів громадських організацій, громадських активістів та діячів до обережності: "Адже останні події свідчать, що сьогодні розпочалося полювання на них". "Ми зараз розглядаємо засоби для посилення безпеки активістів. Закликаємо активістів бути обережними, не ходити поодинці, одразу повідомляти Штаб національного спротиву про підозрілих осіб або можливі небезпечні ситуації", - наголосив Арсеній Яценюк.

Інформація про викрадення Ігоря Луценка з"яаилася у соціальній мережі Фейсбук близько 4.30 години ночі.

Про це написала на фейсбуці активіст Марія Лебедєва.

"УВАГА, пропав Ігор Луценко! Його разом з потерпілим Юрієм Вербицьким, якого він привів на своїй машині в Жовтневу лікарню, викрали невідомі!, - пише вона.

"Від пацієнта залишилася куртка з паспортом, він встиг роздягнутися у лікаря. Залетіли, скрутили руки, повели - це вся інформація. Це було понад години тому (близько 4:30 ранку) , телефони Ігоря не відповідають, на зв'язок востаннє виходив 1,5 години тому (близько 4 ранку). Лікарі мовчать, на місці начебто була міліція, машина Ігоря там залишилася. Продзвонювати відділення міліції!! Невідомо, хто були ці люди, вони були в цивільному", - написала Лебедєва.

"У Шевченківському та Печерському РВВС кажуть, що немає такого, в главку теж немає інформації" , - додали Лебедєва.