У 2013 році на Львівщині виявили майже дві сотні корупційних правопорушень

1У 2013 році на Львівщині найбільше встановлено кримінальних правопорушень з ознаками корупції - 181. Про це повідомив прокурор Львівської області Олег Василенко 15 січня розширеному засіданні колегії прокуратури області, на якому підведено підсумки роботи органів прокуратури області в 2013 році, повідомляють Львівські новини з посиланням на прес-службу прокуратури Львівської області.

Зокрема, у сфері земельних відносин прокуратурою попереджено протиправне вибуття з державної та комунальної власності понад 1 130 га земель вартістю 20 мільйонів гривень. З незаконного володіння повернуто 960 га земель вартістю понад 18 млн. грн.

У своєму виступі Василенко зазначив, зокрема, що певними позитивними тенденціями характеризувалася протягом року криміногенна обстановка, показник якої традиційно є одним з найнижчих в державі. «Наша практика використання повноважень щодо координаційної діяльності у сфері протидії злочинності та корупції позитивно оцінена Генеральною прокуратурою України», – наголосив він.

“Загалом ми виконали ті завдання, які визначали на 2013 рік”, - наголосив прокурор області. Проте, за його словами, є низка питань, які не втрачають гостроти та вимагають прискіпливої уваги і над якими органи прокуратури працюватимуть у поточному році. Обговорено на колегії також заходи організаційного характеру, які дадуть змогу підвищити ефективність прокурорсько-слідчої діяльності.