На Херсонщині за хабар затримали чиновника районної служби з надзвичайних ситуацій

1На Херсонщині 23-річний фахівець районної служби з надзвичайних ситуацій вимагав та отримав хабар у розмірі 2,5 тис грн від місцевого жителя. Службовець вимагав неправомірну грошову винагороду, обіцявши не притягувати чоловіка до адміністративної відповідальності за продаж піротехнічних засобів без дозвільних документів. Про це повідомляє Херсон Онлайн з посиланням на прес-службу УМВС в Херсонській області.

Чиновник запевняв місцевого жителя в тому, що надалі "не помічатиме" його торгівлі. Щоб уникнути штрафу і подальших проблем, продавець погодився на запропоновані умови, після чого відразу ж звернувся до міліції.

Зустріч з передачі грошей зловмисник призначив в безлюдному місці - біля кладовища. Отримавши гроші, він намагався сховатися від оперативників на мотоциклі, але його наздогнали.

“Зараз ми встановили, що чиновник "кришував" кілька незаконних точок з продажу піротехніки в районному центрі і систематично вимагав з продавців хабаря”, - розповів начальник УДСБЕЗ УМВС області Денис Лактіонов.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості кримінального провадження за ч.4 ст. 368 Кримінального кодексу України "Одержання неправомірної вигоди посадовою особою". Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 10 років. Гроші вилучені, опечатані і долучені до матеріалів кримінального провадження як речові докази.