Луцькі освітяни порушували правила закупівель за бюджетні кошти

Фото з сайту vchitel.info

Фото з сайту vchitel.info

Прокуратурою міста Луцька проведено перевірку додержання вимог бюджетного законодавства при здійсненні закупівель за державні кошти в управлінні освіти Луцької міської ради і виявлено, що його працівники не дотримувалися річного плану закупівель.

Про це повідомляє прокуратура Луцька.

Так, у лютому 2013 року комітет з конкурсних торгів управління освіти Луцької міської ради закупив продуктів на суму понад 220 тис.грн, що на 15 тис. більше запланованої.

Крім того, реальна закупівельна ціна товару відрізнялася від тієї, що зазначалася у звіті про результати проведення торгів і була оприлюднена на загальнодержавному офіційному сайті уповноваженого органу.

Також посадові особи управління освіти Луцької міської ради, всупереч вимогам чинного законодавства, не повідомляли Державній казначейській службі України та Міністерству економічного розвитку та торгівлі України про внесені ними зміни до річного плану закупівель на 2013 рік.

На усунення виявлених порушень прокуратурою міста Луцька внесено подання Луцькому міському голові.

За результатами його розгляду вжито заходів до усунення порушень чинного законодавства, до дисциплінарної відповідальності притягнуто секретаря комітету з конкурсних торгів управління освіти Луцької міської ради.

Зазначимо, що торік у травні чиновників з управління освіти Луцької міської ради та директорів і заступників шкіл підозрювали у корупції щодо закупівлі підручників і спеціалізованих зошитів в одному з торговельних закладів міста (тобто, мова йшла про порушення тендерних процедур і відверту корупцію). Лучани стверджували, що вчителям дають вказівки купувати підручники та робочі зошити для першого класу в магазині «Дім книги» на вулиці Конякіна, 37а.

Одначе далі депутатського запиту про здійснення перевірки цього факту і про виявлення зв’язків даного магазину з чиновниками від управління освіти справа не просунулася.