Міліція Київщини отримує додаткові приміщення та пільги на їх утримання

Фото: newsradio.com.ua

Фото: newsradio.com.ua

Останні події на Майдані засвідчили, що українська влада не збирається йти на компроміс із власним народом, а налаштована на силовий сценарій вирішення проблеми.

Протягом 2011-2013 року фінансування усієї правоохоронної системи збільшувалось і досягло в 2013 році 15 мільярдів 56 мільйонів гривень.

Не секрет, що значна частина цих грошей пішла на технічне переоснащення міліції (Беркуту), закупку нового спорядження, зброї та техніки. 

У Броварах, наприклад,  на реконструкцію житла, яке надається  працівникам спецпідрозділу міліції «Беркут» на час їхньої служби, лише торік з державного бюджету виділили 12,69 млн. грн.

За інформацією депутатів Верховної Ради України, проектом бюджету 2014 передбачено подальше збільшення фінансування МВС на 2.1 мільярди гривень. При цьому зменшується фінансування збройних сил та Міністерства охорони здоров’я, що чітко вказує  на пріоритети влади.

Проте багато хто не знає, але до цієї суми, що виділяється з держбюджету, додаються мільйони гривень, які виділяють місцеві ради як правило зі спеціального фонду місцевих бюджетів, на матеріально-технічну допомогу нашій «бідній» міліції.

Місцеві ради неохоче розміщують на власних сайтах бюджети, а тим паче, зміни до них, що не дає можливості зробити оперативно детальний аналіз витрат на районні відділи міліції.

Мені до рук потрапило рішення Київської обласної ради, яке було прийняте на передодні Нового Року. Цей документ відсутній на офіційному сайті ради, що вказує на небажання його оприлюднювати.

Відповідним рішенням Київській обласній міліції передаються додаткові приміщення загальною площею 281 кв.м. в центрі міста Київ та звільняються від сплати орендної платні.

Рішення міліція 600

Відповідно, громада Київщини недоотримає десятки тисяч гривень орендної платні, які можна було б направити на соціальні потреби регіону, а сама міліція зможе відповідні кошти перенаправити на власні потреби. Наприклад, на модернізацію засобів впливу на мітингувальників. Також невідомо, скільки саме таких приміщень на Київщині звільнено від сплати різноманітних податків та зборів.

Хочу зазначити що в Київській обласній раді зі 148-ми депутатів 110 є членами фракції Партії Регіонів , саме тому тут ніхто не прислухається до окремих думок депутатів-опозиціонерів - провладна більшість   мовчки голосує, реалізуючи лінію партії (ПР).

Маю право зробити припущення, що режим Януковича піднімається з окопів, закріплює позиції та готує жорстоку реакцію і посилення авторитаризму, що може мати у свою чергу трагічні наслідки.

Григорій Іванченко, "Ні корупції!"